REPUBLIKA E SHQIPËRISË

BASHKIA KORÇË

Nr.____.prot Korçë më ____/_____/2016

NJOFTIM MBI REZULTATET E VERIFIKIMIT PARAPRAK PËR NGRITJE NË DETYRË NË KATEGORINË E MESME DREJTUESE

DREJTOR NË DREJTORINË E PROKURIMEVE NË BASHKINË E KORÇË

Diplomë të nivelit “Master Shkencor” në shkenca Juridike

Në zbatim të nenit 25, të ligjit 152/2013 “Për nëpunësin civil” i ndryshuar,si dhe të Kreut VII, të Vendimit nr. 243, datë 18/03/2015, të Këshillit të Ministrave, Njësia e Menaxhimit të Burimeve Njerëzore pranë Institucionit të Bashkisë Korçë, në përfundim të verifikimit paraprak të kandidatëve , për përmbushjen e kushteve të lëvizjes paralele dhe kërkesave të veçanta të përcaktuara në shpalljen për konkurrim, njofton se për pozicionin :

Drejtor në Drejtorinë e Prokurimeve në Bashkinë e Korçës,

Kategoria e pagës II-b

Kandidatët për të vazhduar fazën e dytë të vlerësimit janë:

-Matilda Stena

A- Testimi me shkrim do të zhvillohet në datën 31-Maj 2016, ora 11:00 në ambientet e sallës së mbledhjes të Bashkisë Korçë.

B- Intervista e strukturuar do të zhvillohet në datën 03-Qershor 2016, ora 11:00 në ambientet e sallës së mbledhjes të Bashkisë Korçë.

K RYETAR

Sotiraq FILO